Buďte v klidu

Zabezpečení majetku

Zabezpečení objektů

Nabízíme pomoc s výběrem, zakoupením a instalací bezdrátového zabezpečovacího systému AJAX. Systém je velmi propracovaný, stabilní a splňuje 2.stupeň zabezpečení dle normy ČSN 50131.

Co je AJAX?

AJAX je bedrátový i drátový zabezpečovací systém, který je přímou konkurencí systémům Jablotron nebo Paradox v oblasti zabezpečení. Díky modernímu pojetí, designu i spolehlivosti je to jeden z nejlepších systémů na trhu. Vyniká zvláště jednoduchostí instalace a možnostmi použití, od obyčejného dveřního kontaktu, přes pohybové detektory s možností pořízení fotografie až k bezdrátově ovládaným spínacím relé.
Image

Různé komponenty AJAX

Image

• Centrální ovládací panel

Centrální panel (HUB) řídí všechna zařízení Ajax v systému a upozorňuje uživatele na různé události, jako jsou otevřené dveře  rozbití okna, nebezpečí požáru a zaplavení vodou. Při narušení HUB odesílá poplachové zprávy a snímky z detektorů do aplikací Ajax a do poplachového přijímacího centra.

• Vnitřní ochrana

Detektory Ajax jsou schopny detekovat pohyb, otevření oken a dveří, náklon a otřesy nebo rozbití prosklených ploch ve střeženém prostoru. Díky inteligentním vyhodnocovacím algoritmům jsou navíc vysoce odolné vůči falešným poplachům a ignorují pohyb zvířat. Detektory jsou upevněny pomocí držáků SmartBracket.

• Sirény

Sirény Ajax jsou určeny k akustické a vizuální signalizaci poplachu, sabotáže, změny stavu systému a dalších událostí ve vnitřním i venkovním prostředí. Je možné je pořídit jako vnitřní nebo hlasitější venkovní.

• Vnější ochrana

Venkovní detektory identifikují vniknutí na pozemek, případně vloupání oknem nebo přes balkon. I když někdo přeleze plot nebo se pokusí nakouknout do okna, detektory Ajax okamžitě spustí poplach.

• Ovládání

Klávesnice a klíčenky Ajax slouží k pohodlnému ovládání zabezpečovacího systému bez použití mobilních aplikací. Disponují také tísňovým tlačítkem, které slouží k okamžitému vyhlášení poplachu v případě nouze. Přístup je možný buď ovládacím tlačítkem, po zadání kódu nebo pomocí karty.

• Detekce požáru, CO a vody

Detektory požáru, CO nebo vody Ajax jsou schopny rychle a spolehlivě detekovat přítomnost kouře, vysokou teplotu, přítomnost oxidu uhelnatého nebo unikající vodu.

Stabilita především

Jednotlivé komponenty systému jsou s Centrální řídící jednotkou propojeny bezdrátově, pomocí vlastního rádiového protokolu Ajax Wings, založeného na technologii Jeweller. Tímto je zaručena vysoká stabilita signálu a odolnost proti rušení.
Dosah bezdrátových detektorů je v závislosti na typu až 1500 metrů ve volném prostoru.
Pokud je systém správně nainstalován, dokáže ignorovat domácí zvířata, teplo z krbu a jiné události, které jinak způsobují plané poplachy.

Mobilní aplikace

Systém AJAX obsahuje bezplatnou mobilní aplikaci pro uživatele, pomocí které je možné celý systém ovládat, nastavovat a přijímat poplachové události. Je tak možné systém provozovat bez dalších externích ovládacích prvků pouze mobilním telefonem. Aplikace je dostupná pro Android a iOS.

Montáž a nastavení

Kompletní specifikace, popisy, obrázky a ceny je možné nalézt na stránkách distributora SAFE HOME Europe.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem, nákupem a nastavením tak, aby vše fungovalo k Vaší plné spokojenosti.

Pokud vás systém AJAX zaujal, pište nebo volejte, můžeme spolu probrat podrobnosti.

Image
Image

+420 605 375 134

robnet@outlook.cz

Hana Bednaříková
Nad Stráněmi 4675 
Zlín 76005
IČO:12219541