Služby

Uděláme to za Vás

Nabízíme široké spektrum služeb

Robnet je společnost, která spolupracuje s různými odborníky, protože si myslíme, že nikdo neumí všechno, ale v každém oboru jsou specialisté, s kterými dosáhneme komplexního řešení.

Správa počítačových sítí

Image

Infrastruktura

Jedná se o kompletní správu zákazníkovy počítačové sítě, tedy nejen pasívních prvků jako jsou jsou zásuvky a rozvody, ale i prvků aktivních. Mezi ty už můžeme počítat jak routery a switche, tak ostatní zařízení.

Servery

Po dohodě vybereme ten nejlepší server pro Vaše potřeby, ať už se bude jednat o doménový server s operačním systémem Windows nebo o něco jednoduššího, například server na bázi Linuxu nebo NAS.

Počítače a software

Součástí správy sítě je i řešení jak problémů se softwarem - viry, aktualizace, konfigurace - tak i řešení problémů se "železem", tedy hardwarem (reklamace, výměny vadných součástek, opravy).

Úložiště a zálohování dat

Image

NAS - QNAP, Synology

Jedná se o správu serverů a případných úložišť, které má zákazník ve své moci, tedy nejde o cloud. V tomto případě se postaráme o bezproblémový chod těchto zařízení, pravidelně je aktualizujeme a dohlížíme na jejich výkon.

Virtualizace

V případě většího množství serverů pro různé účely po dohodě navrhneme jejich možnou virtualizaci a to jak na Windows, tak na Linuxu. Tím dojde nejen k úspoře nákladů, ale i ke zjednodušení následné správy.

Zálohování

Data jsou mnohdy to nejdůležitější, co ve firmě máte. Jak známo firmy se dělí na ty, které o data už přišly a na ty, které to teprve čeká. Na tuto poučku je jediná odpověď - zálohovat. Pomůžeme Vám s tím.

Webové stránky a Cloud

Image

Tvorba webových prezentací

Webové prezentace jsou důležité pro život firmy a o firmě také hodně vypovídají směrem k okolnímu světu. Vytvoříme Vám web na redakčním systému přesně podle Vašich požadavků.

Office 365

Office 365 od firmy Microsoft je komplexní řešení pro firemní komunikaci a kancelářské využití. Toto řešení pracuje v cloudu - to znamená, že data nejsou uložena na počítači ani na žádném firemním serveru, ale na severu Microsoftu.

Sdílení dat v cloudu

Chcete mít svá data u sebe ve firmě a přesto využívat výhod sdílení dat a souborů v cloudu? Zřídíme váš vlastní firemní cloud a nastavíme sdílení ze všech Vašich zařízení.

Poradenství a konzultace

Image

Audit stávajícího prostředí

Každá zdravá firma by měla mít určitou strategii. A to nejen v IT, ale i v ostatních oblastech své činnosti. IT strategie by měla začít auditem stávajícího prostředí, který vám rádi zařídíme.

Návrh změn a realizace

Na základě auditu promyslíme a navrhneme změny, které podpoří firemní strategii a povedou k efektivnímu nakládání s daty a prostředky a tím k úspoře nákladů.

Jednání s dodavateli

Budeme místo Vás v kontaktu s různými dodavateli hardwaru nebo softwaru. Jako technický partner zastoupíme Vaši firmu při jednáních o nákupu nebo servisu Vašeho IT vybavení.
Image

+420 605 375 134

robnet@outlook.cz

Hana Bednaříková
Nad Stráněmi 4675 
Zlín 76005
IČO:12219541